Konfirmanter 2018

 

19.04.2018

Her er en oversikt over årets konfirmanter i Fræna.

Konfirmanter i Bud 2018

Lørdag 5.mai kl.1100

Chris Robin Vågen Antonsen
 Eirik Lindseth Mahle
 Marte Sunde
 Sebastian Frisnes-Pedersen
 Eskil Gule
 Anna Gule
 Sunniva Joann Hansen
 Vegard Helseth
 Veronica Nordlund Solheim
 Christine Stranden
 Sara Helseth
 June Grønseth

Søndag 6.mai kl.1100

Anders Myrbostad Fylling
 Adrian Myhren 
 Lill Hedda Myhren
 Alexander Kamsvåg Østigård
 Adrian Vågen Gundersen
 Emilie Pedersen 
 Ian Leo Lopes Vågen
 Knut Erik Morsund 

Konfirmasjon i Vågøy 6.mai 2018
Kl.1030

Thomas Indergård
Emil Hærø Helset
Johannes Krakeli
Rebecca Aandal
Trym Horsgård Bysveen
Andreas Bonsaksen Hagås
Laura Matilde Hol
Daniel Andre Nesset Fjelldal
Kristoffer Åndal Sønslien
Cathrine Folkestad Øverås
Olav Haugerud
Celina Gammelsæter

Kl.1230

May Elise Steinshamn Aandal
Fredrik Rønnestad Hollingsæter
Håkon Myrseth Oterhals   
Daniel Hjemli Hol
Sander Ørgesvik Johansen
Håkon Hol
Martin Tornes Kjørsvik
Magnus Gadøy Jansen
Vetle Røsok
Magnus Berget
Lina Emelie Gjendem
 

Konfirmanter i Hustad 10.mai kl.1100.

Aurora-Sofie Henriksen Kallmyr
Monita Pernille Hostad
Lea Sunde Aas
Richard Hagen Nilsen
Vegard André Ukkelberg
Erlend Selnak
Sebastian Sundet
Elias Aune Farstad
Erlend Hagen
Frida Marie Rødal
Marlene Dyrnes Sørgård

Myrbostad:

Torsdag 10.5 kl 11.00

Anna Hellum
 Caroline Mathea Nyheim Pedersen
 Charlotte Høyer Langbach
 Elena Garnes Johansen
 Elias Mahle Moen
 Fredrik Kristvik
 Joakim Holtborg
 Krishani Abecia Kumaran
 Marko Vederhus
 Naima Lervik
 Verner Tornes Johansen
 Iver Melsæther
 Synne Melsæther

Lørdag 12.5 10:30:

Andreas Oddmund Kjelstadli
 Andrine Myrstad Helseth
 Brede Bjørsnøs
 Edel Sofie Jacobsen
 Elvin Bjørsnøs Bakke
 Emil Skotheim Sylte
 Henrik Aaram Løkø
 Jetta Rimmereid Rødal
 Anna Krohn Brandt
 Erik Romstad Hustad
 Alida Øverli Sandblåst
 Julie Spjeld Olsen
 Kiana Marie Westad
 Kristian Høstmark
 Mathilde  Male Amundsen
 Sara Stavik 
 Hannah Elise Johansen

Lørdag 12.5 kl 13:00

Aurora Solheim Eriksen
 Henrik Øverli Vestad
 Kristoffer Moen Paulsen
 Sanna Henøen Solbakk
 Julie Sunde
 Vilde Sunde
 Mathias Iversen Johansen
 Jonas Svenøy Skjærpe
 Leif Johan Sandøy Malmedal
 Lene Stokke Lothe
 Håvard Busengdal Hals
 Magnus Eidem
 Oda Løkhaug Teistklub
 Terese Bolme
 Tobias Tornes

Søndag 13.5 kl 11:00

Alexander Aspelund Iversen
Cecilie Iversen Sæther
Daniel Alexander Hauge Nova
Emilie Holen
Isak  Oliver Hauge
Iselin Farstad Furesund
Jon Gabriel M. Sæther
Marius Andersen Tornes
Martin Slutås Tverfjell
Sanna Løseth Bergset
Sivert  Olai Rødal
Sofie Stålsmo
Vetle Kjørsvik Fredagsvik