Konfirmantar 2019

 

10.04.2019

Her er oversikt over konfirmantar og datoar i vår.

Konfirmantar i Vågøy kyrkje 5. mai

Kl 10:30

Elise Constanse Michelsen
Herman Oterhals
Konrad Vasdal
Kristian Vågøy Nygård
Kristoffer Vågøy Nygård
Mats Sigerseth Jacobsen
Roar Valle
Sander Elenius Avset
Sindre Hoem Hestad
Sofie Sandhaug
Trym Husevåg
Viktor Moan Tangen

Kl 12:30

Dina Lien
Elvira Smenes
Gøran Kjønvik
Ingvild Angvik
John Povilas Hoemsnes
Julianne Haugland
Kine Marie Tverfjell Aure
Marcus Aas Aure
Noah Stavnesli Eltvik
Nora Mathisen Kvamme
Oleander Aas Aure

Konfirmanter i Hustad kirke søndag 5. mai kl 11:00

Aminde Aas- Gammelsæter
Adrian Gore Berget
Marielle Shears Berget
Emma Eriksen Farstad
Richard Farstad
Jacob Christoffer Haukås Grønås
Jane Erika Pino Hansgård
Erlend Amundsen Lindseth
Erlend Nerland Roaldsøy
Martin Pedersen
Sunniva Solheim Rødal
Teodor Rødal
Emil Nogva Smørholm
Alva Berget Søvik
Oliver Vatne
Katja Oliva Ingeborg Furesund Vesterberg

Konfirmanter i Myrbostad kyrkje

Lørdag 11. mai kl 10.30

Amalie Dagfinrud
Jørgen Andreas Drågen
Natalie Furseth Ferenczi
Halvor Rørseth Flatmo
Connie Pauline Amundsen Groven
Aurora Røkke Hagevold
Peter Pal Hatle
Aurora Helseth
Frida Thomsen Kalvøy
Arin Lervik
Hannah Løset
Jonathan Olsen Malmedal
Silje Kristine Sortehaug Mekvik
Ole Christian Ormbostad
Ferdinand Risan
Ole Martin Heimgård Sylte
Alexander Rødal
Sarah Flønes Øyen
Kevin Vågen

Lørdag 11. mai kl 13.00

Malin Synøve Austad
Bjørk Dyrnes
Helene Villadsen Fjørtoft
Noah Henøen
Iselin Hjelle-Elnes
Henning Julius Håseth
Stian Iversen Johansen
Eskil Kaland Lindseth
Ingeborg Aas Mørkøre
Nikolai Helseth Nedrebø
Jonas Skram Rustad
Adele Sulen Ræstad
Anastasia Sterligova Solheim
Amalie Solli
Sander Steinsrud
Synne Steinsrud
Martin Sylte Strand
William Oleander Westad
Sondre Åkvik Øvermo
Noa Vestad Aarø

Søndag 12. mai kl 11.00

Petter Magne Beinset
Ida Kristine Aas Gjerde
Adrian Farstad Harsvik
Helene Midthaug Hatle
Remy Andrè Bergseth Haukås
Kevin Ferdinand Hol Hestad
Michelle Amondi Herstadhagen
Agnes Marie Håseth
Joakim Jensen
Kamilla Samuelsen
Michael Kuløy Sætervik
Iselin Kotte Titlestad
Mia Tornes
Jonas Trondsen
Malene Vassgård Vatne
Anna Francesca Aarønæs Zanella
Ole Andrè Lindseth Aandal

Konfirmantar i Bud kyrkje Kristi himmelfartsdag 30. mai kl 11:00

Tina Hustad Holen
Kasper Storholm Johansen
Simen Farstad Liaskar
Tobias Lien
Synne Myren
Konrad Frisnes Pedersen
Roy Emil Sandvik
Nora Skrivarhaug
Theodor Slatlem
Linnea Iversen Solheim
Tor Inge Muren Vågen